KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454393

nr 1745 4393

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Sezaki 51, vass. Olja på duk, 33x39 cm, yttermått inklusive ram: 51x57

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:14:10

1/12 19:55:15 1      Vinnande bud