KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454393
nr 1745 4393
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad Sezaki 51, vass. Olja på duk, 33x39 cm, yttermått inklusive ram: 51x57
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:14:10
1/12 19:55:15